Jesteś tutaj:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 32 645 00 16

Szatnie automatyczne

Sovrana Polska jest przedstawicielem włoskiego producenta transporterów obrotowych do odzieży (conveyorów) – firmy METALPROGETTI srl – światowego lidera w produkcji tego typu urządzeń. Urządzenia te znajdują coraz szersze zastosowanie nie tylko w pralniach chemicznych ale coraz częściej również w szatniach, obiektach użyteczności publicznej czy zakładach produkcyjnych.

Oferujemy projekt i sprzedaż szatni automatycznych z manualnym lub elektronicznym systemem automatycznego wyszukiwania garderoby. Celem naszym jest zawsze optymalne wykorzystanie powierzchni przewidzianej na szatnię. Dlatego też transportery przez nas montowane mogą charakteryzować się różnym kształtem (litera „I”, „L”, „U” lub inne), mogą być wielopoziomowe jeśli wysokość lokalu na to pozwala.

Ponadto dostarczamy profesjonalne wieszaki ubraniowe z powłoką antypoślizgową oraz bloczki numeryczne wydawane klientom szatni.

Transportery obrotowe znajdują coraz większe zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej (Szkoły, Uczelnie Wyższe, Kina, Teatry itp.) Niewątpliwym atutem jest możliwość umieszczenia bardzo dużej liczby garderoby na stosunkowo małej powierzchni, automatyczne sterowanie oraz bardzo estetyczny wygląd. Projekty nowo budowanych obiektów często przewidują z góry montaż szatni automatycznych ze względu na ich walory funkcjonalne i estetyczne.

Nowoczesny system do przechowywania odzieży dla pralni

Minimalna przestrzeń, maksymalne możliwości techniczne, ekonomia i estetyka

System Portabiti jest idealnym rozwiązaniem oferującym wiele praktycznych i ekonomicznych cech, które mogą być użyte z szerokim zastosowaniem: począwszy od małych pralni chemicznych, jak również w dużych pralniach przemysłowych, w szatniach, garderobach itp. Ten nowoczesny system został stworzony na bazie doświadczeń, w połączeniu wysokiej jakości materiałów i specjalnych metod konstrukcyjnych. Unikalną cechą systemu jest możliwość przechowywania dużej ilości odzieży na minimalnej powierzchni, co redukuje czas, jaki przeznaczany jest na umieszczanie odzieży na transporterze. W efekcie ubrania mogą być odszukane w bardzo prosty i szybki sposób dzięki manualnemu lub automatycznemu systemowi lokowania odzieży. Posługując się wyłącznie klawiaturą operator ma możliwość wyszukania danej odzieży lub umiejscowienia jej w odpowiednim miejscu.

Transporter może być wyposażony w automatyczny system wybierania, pozwalający na wprowadzenie numeru danej pozycji odzieży, która automatycznie zostanie przetransportowana do operatora. W opcji tej istnieje również możliwość wprowadzenia kilku pozycji odzieży jednocześnie, które będą sukcesywnie transportowane do operatora jedna za drugą. Dzięki precyzyjnemu systemowi kalkulacyjnemu, transporter zawsze wybiera krótszą drogę, aby dostarczyć daną odzież.

Dodatkowo system ma rozwiązanie dla specyficznych powierzchni, o różnych wysokościach, na których możliwe jest zainstalowanie jednego transportera na kilku poziomach, dzięki możliwości umieszczenia go na stojakach o różnych wysokościach, rosnąco lub malejąco, w zależności od wymagań pomieszczenia. System Portabiti jest projektowany indywidualnie i dostosowywany do potrzeb klienta.

Przykładowe zdjęcia szatni