Serwis i naprawa maszyn i urządzeń pralniczych

SPEEDQUEEN * PRIMUS * IPSO * STAHL * ILSA * REALSTAR * TREVIL * ALUX * COLMAC * METALPROGETTI * VEMA * JUMAG

Równolegle do sprzedaży szerokiej gamy maszyn i urządzeń, rozwijamy własny serwis maszyn pralniczych. Cała Grupa SOVRANA dysponuje obecnie sześcioma wykwalifikowanymi technikami. Dysponujemy również odpowiednim sprzętem do naprawy i serwisowania wszystkich sprzedawanych przez nas maszyn i urządzeń.

Naprawa może odbywać się bezpośrednio u klienta jak i w siedzibie naszej firmy (urządzenia czyszczące). Usterki wymagające szybkiej reakcji realizujemy natychmiastowo w przeciągu 24 godzin. Usterki nie powodujące przestoju urządzeń pralniczych i nie mające wpływu na jakość wykonywanych przez naszych klientów usług, usuwamy po konsultacji z klientem – w najbardziej dogodnym dla obu stron terminie, aby zminimalizować koszty serwisu naszym klientom.

W przypadku ujawnienia wady urządzenia pralniczego w okresie gwarancji, na własny koszt, bez dodatkowych opłat, dostarczamy Państwu wszystkie niezbędne części zamienne oraz dokonujemy naprawy maszyny. W ramach gwarancji serwisowej zapewniamy bezpłatne przeglądy techniczne maszyn, uzależnione od rodzaju urządzenia oraz specyfiki działalności naszego klienta.

Ponadto w okresie gwarancyjnym wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatny pakiet usług dodatkowych obejmujący:

telefoniczne porady i konsultacje z zakresu fachu pralniczego

telefoniczne konsultacje dotyczące obsługi i konserwacji urządzeń

telefoniczne konsultacje dotyczące usuwania usterek powstałych z powodu błędów obsługi

Własny magazyn części zamiennych

Posiadamy własny magazyn części zamiennych, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na pilnie potrzebne części zamienne. Znajdują się w nim części newralgiczne, najczęściej zamawiane przez naszych klientów, które zawsze powinny być dostarczane w trybie pilnym oraz szeroka gama materiałów i części eksploatacyjnych, takich jak grzałki, uszczelki, paski, zawory itp.

Dysponujemy własną, w pełni wyposażoną flotą samochodów serwisowych. Usługi serwisowe maszyn pralniczych dla naszych klientów świadczymy na terenie całego kraju. Prowadzimy także serwis urządzeń innych marek.

Świadczymy usługi serwisowe na terenie całego kraju

Przeszkolona i doświadczona kadra serwisowa

Dział serwisowy przechodzi częste, okresowe szkolenia, organizowane przez naszych dostawców, w celu podniesienia kwalifikacji świadczonych przez nas usług serwisowych. Wraz z rozwojem sprzedaży urządzeń stale pozyskujemy nowych serwisantów, aby sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów.

Masz problem. Skontaktuj się. Nasz serwis maszyn pralniczych z całą pewnością go rozwiąże!

Zapisz się na nasz newsletter

Bądż z nami na bieżąco!