Jesteś tutaj:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 32 645 00 16

Kontakt

SOVRANA POLSKA SP. J.
ul. Przemysłowa 3
32-300 Olkusz
NIP: 637-18-18-519

Zarząd

Rafał Kaim

Prezes Zarządu

rafal.kaim@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 27
tel. 604 209 951
Prezes Zarządu, opieka nad strategią rozwoju firmy, przygotowywanie projektów technicznych.

Marcin Szastak

Prezes Zarządu

marcin.szastak@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 26
tel. 604 209 951
Prezes Zarządu, opieka nad strategią rozwoju i marketingu firmy.

Dział handlowy

Zbigniew Gęgotek

Specjalista ds. handlowych

zbigniew.gegotek@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 23
tel. 606 411 100

Sylwia Tyl

Doradca ds. handlowych

sylwia.tyl@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 24
tel. 882 088 872

Magdalena Czerwińska

Doradca ds. handlowych

magdalena.czerwinska@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 28
tel. 604 261 053

Agnieszka Cebo

Doradca ds. handlowych

agnieszka.cebo@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 29
tel. 668 003 200

Monika Łaskawiec

Przedstawiciel handlowy

monika.laskawiec@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 30
tel. 606 815 087

Jarosław Wańczuk

Przedstawiciel handlowy na Polskę północną

jaroslaw.wanczuk@sovrana.com.pl
tel. 795 546 109

Technologia prania

Artur Barczyk

Kierownik projektu - Technologia pralnictwa

artur.barczyk@sovrana.com.pl
tel. 668 485 088

Mateusz Fiuk

Technolog ds. Pralnictwa

mateusz.fiuk@sovrana.com.pl
tel. 668 487 088

Szkolenia i marketing

Karolina Filipska

Specjalista ds. marketingu

karolina.filipska@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 40
tel. 604 261 032

Magdalena Strzębicka

Specjalista ds. szkoleń i marketingu

magdalena.strzebicka@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 22
tel. 664 487 909

Finanse i zakupy:

Anna Tochowicz

Dział finansowy

anna.tochowicz@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 34
tel. 795 546 113

Agnieszka Kuzon

Dział zakupów

agnieszka.kuzon@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 33
tel. 882 088 871

Logistyka i transport:

Zbigniew Stanisławski

Kierownik działu logistyki i transportu

zbigniew.stanislawski@sovrana.com.pl
magazyn@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 31

Serwis

Tomasz Maj

Kierownik serwisu

tomasz.maj@sovrana.com.pl
serwis@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 25

Piotr Gębala

Koordynator serwisu

piotr.gebala@sovrana.com.pl
serwis@sovrana.com.pl
tel. 518 186 680

Dawid Pietrzyk

Serwis- części zamienne

dawid.pietrzyk@sovrana.com.pl
serwis@sovrana.com.pl
tel. 538 892 930

Michał Olszowik

Technik serwisu

michal.olszowik@sovrana.com.pl
tel. 606 655 509
Live Chat Software