Jesteś tutaj:

Pralnia wodna

Funkcjonowanie pralni wodnej wyróżnia się stosowaniem profesjonalnych środków chemicznych oraz odpowiednio dobranym parkiem maszynowym....

Urządzenia i maszyny pralnicze do pralni wodnej

Pralnico – wirówki

Profesjonalne maszyny pralnicze – pralnico-wirówki o ładowności od 5 do 180 kg, z podgrzewem elektrycznym bądź parowym, nisko- bądź wysokoobrotowe, wymagające kotwiczenia bądź wolnostojące, również w wykonaniu z barierą higieny.

Suszarki przemysłowe

Profesjonalne suszarki przemysłowe bębnowe o ładowności od 5 do 90 kg z podgrzewem elektrycznym, gazowym bądź parowym w zależności od opcji.

Magle

Profesjonalne urządzenia pralnicze służące do prasowania bielizny płaskiej (obrusy, pościel itp.) nieckowe lub walcowe, z podgrzewem elektrycznym, parowym bądź gazowym, długość aktywna od 100 do 320 cm.

Składarki

Składarki do automatycznego składania wymaglowanego asortymentu małoformatowego m.in. dla szpitali, domów opieki i hoteli. Zapewniają najwyższą wydajność przy utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Przeznaczone do magli IFF50-250 oraz IFF50-320.

Partner technologiczny

Tunel pralniczy

Tunele pralnicze zapewniają całkowite zautomatyzowanie procesu pralniczego. Pranie odbywa się tu w obiegu zamkniętym, a udział człowieka sprowadza się jedynie do załadowania maszyny, wybrania odpowiedniego programu oraz załączenia urządzenia.

Tunel suszący

Tunel suszący to ekonomiczny, wydajny i solidny sprzęt przystosowany do pracy ciągłej, a więc idealny do pralni wodnej realizującej zlecenia dla klientów instytucjonalnych.

Szafa suszarnicza

Szafy suszarnicze mogą być wykorzystywane nie tylko do suszenia odzieży, lecz także rzeczy o większych gabarytach (ręczników, poszewek, prześcieradeł). Można je stosować również do bielizny wielkoformatowej, która nie zmieściłaby się w zwykłej suszarce bębnowej.

Partner technologiczny