Jesteś tutaj:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 32 645 00 16
Powrót do listy

Nowy obowiązek rejestracjo do bazy BDO – SZKOLENIE II termin

Szanowni Państwo!

 

Z uwagi na bardzo ważne zmiany w przepisach SOVRANA POLSKA SP. J. w trosce o swoich klientów zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym nowego obowiązku rejestracji podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami.

 

Dla podmiotów, które nie złożą wniosku rejestracyjnego do 24 lipca br. i będą prowadzić działalność bez wymaganego wpisu do rejestru ustawodawca przewidział szereg kar finansowych, z których najdotkliwsze mogą osiągnąć nawet 1 000 000 zł.

 

Wprowadzono również kary dla firm sprzedających produkty w opakowaniach wprowadzonych przez przedsiębiorcę, który nie jest wpisany do rejestru.

 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat wyżej wymienionej bazy danych BDO oraz praktyczne wskazówki dotyczące rejestracji Państwa firmy. Spotkanie odbędzie się on-line, czyli będzie miało formę webinarium realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.

 

Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość zadania wykładowcy swojego indywidualnego pytania.

 

Nowy termin: 10.05.2018 r. (czwartek) godz. od 10.00 do 11.00

 

Szkolenie poprowadzi Pani dr Dominika Sułkowska – ekspert w zakresie ochrony środowiska, od 15 lat współpracujący z przedsiębiorcami i administracją samorządową w obszarze publiczno-prawnych, komunalnych i technologicznych obowiązków środowiskowych.

 

Techniczne warunki udziału

 

Do 9 maja 2018 r. prosimy Państwa o rejestrację na szkolenie.
Potrwa to tylko 2 minuty – trzeba jedynie wpisać swoje dane w linku poniżej:

 

https://sovrana.clickmeeting.pl/nowy-obowiazek-rejestracji-do-bazy-danych-o-produktach-i-opakowaniach-i-gospodarce-odpadami-bdo/register

 

Prosimy również po dokonaniu rejestracji o sprawdzenie wymagań technicznych komputera niezbędnych do uczestnictwa w webinarium  (opisanych poniżej).

 

Następnie dostaniecie Państwo na maila wiadomość  ze specjalnym indywidualnym linkiem do strony, na której 10 maja o godzinie 10.00 rozpocznie się transmisja szkolenia na żywo, tak zwane webinarium.

 

Podczas prelekcji będziecie można zadawać pytania pisząc je w specjalnym oknie do komunikacji (czat). Pani Dominika Sułkowska z pewnością wyjaśni wszystkie Państwa wątpliwości dotyczące zmian w prawie oraz ich przełożenie na funkcjonowanie firmy.

 

Co jest potrzebne do uczestnictwa w szkoleniu on-line?

 

Webinar można obejrzeć na komputerze przez przeglądarkę oraz na urządzeniu mobilnym (Android, iPad, iPhone). Odpowiednie aplikacje można pobrać tu:
Android Phone: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.implix.getresponse%20
iPhone: http://itunes.apple.com/us/app/getresponse-email-marketing/id479252055?mt=8

Jeśli będziecie Państwo oglądać webinar na komputerze, to proszę sprawdzić przez poniższy link, czy program do webinarów zadziała u Państwa!

 

https://sovrana.clickwebinar.com/third-name-of-the-event/connection-tester

 

UWAGA! Najważniejsze są pierwsze dwa kroki. Proszę pamiętać o włączeniu wtyczki Adobe Flash Player, gdy program Państwa o to poprosi.

 

W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt pod adresem mailowym podanym w wiadomości zwrotnej otrzymanej po rejestracji.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do rejestracji i uczestnictwa w szkoleniu.