Jesteś tutaj:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 32 645 00 16
Powrót do listy

Nowy obowiązek rejestracji do bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami – BDO – SZKOLENIE

Nowy obowiązek rejestracji do bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami – BDO

Szanowni Państwo!

 

Z uwagi na bardzo ważne zmiany w przepisach SOVRANA POLSKA SP. J. w trosce o swoich klientów zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym nowego obowiązku rejestracji podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami w bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO). Aby uzyskać wpis do rejestru należy złożyć wniosek do właściwego marszałka województwa.

 

https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1405584,rejestr-podmiotow-wprowadzajacych-produkty-produkty-w-opakowaniach-i-gospodarujacych-odpadami.html

 

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat wyżej wymienionej bazy danych BDO oraz praktyczne wskazówki dotyczące rejestracji Państwa firmy. Spotkanie odbędzie się on-line, czyli będzie miało formę webinarium realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.

 

Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość zadania wykładowcy swojego indywidualnego pytania.

 

 

Termin: 18.04.2018 r. (środa) godz. od 10.00 do 11.00

 

Szkolenie poprowadzi Pani dr Dominika Sułkowska – ekspert w zakresie ochrony środowiska, od 15 lat współpracujący z przedsiębiorcami i administracją samorządową w obszarze publiczno-prawnych, komunalnych i technologicznych obowiązków środowiskowych.

 

Techniczne warunki udziału

 

Potrwa to tylko 2 minuty – trzeba jedynie wpisać swoje dane w linku poniżej i kliknąć Rejestruj.

 

https://sovrana.clickmeeting.pl/nowy-obowiazek-rejestracji-do-bazy-danych-o-produktach-i-opakowaniach-i-gospodarce-odpadami-bdo/register

 

Następnie dostaniecie Państwo na maila wiadomość  ze specjalnym indywidualnym linkiem do strony, na której 18 kwietnia o godzinie 10.00 rozpocznie się transmisja szkolenia na żywo, tak zwane webinarium.

 

Podczas prelekcji będziecie można zadawać pytania pisząc je w specjalnym oknie do komunikacji (czat). Pani Dominika Sułkowska z pewnością wyjaśni wszystkie Państwa wątpliwości dotyczące zmian w prawie oraz ich przełożenie na funkcjonowanie firmy.

 

Co jest potrzebne do uczestnictwa w szkoleniu on-line?

 

Webinar można obejrzeć na komputerze przez przeglądarkę oraz na urządzeniu mobilnym (Android, iPad, iPhone). Odpowiednie aplikacje można pobrać tu:
Android Phone: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.implix.getresponse%20
iPhone: http://itunes.apple.com/us/app/getresponse-email-marketing/id479252055?mt=8

Jeśli będziecie Państwo oglądać webinar na komputerze, to proszę sprawdzić przez poniższy link, czy program do webinarów zadziała u Państwa!

 

https://sovrana.clickwebinar.com/third-name-of-the-event/connection-tester

 

UWAGA!

Najważniejsze są pierwsze dwa kroki. Proszę pamiętać o włączeniu wtyczki Adobe Flash Player, gdy program Państwa o to poprosi.

 

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do rejestracji i uczestnictwa w szkoleniu.

 

 

 
Dr Dominika Sułkowska

Ekspert w zakresie ochrony środowiska, od 15 lat współpracujący z przedsiębiorcami i administracją samorządową w obszarze publiczno-prawnych, komunalnych i technologicznych obowiązków środowiskowych.

Doktor nauk chemicznych, absolwent ochrony środowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Politechnice Krakowskiej, audytor wewnętrzny ISO 14001, stypendysta University of Utrecht Debye Institute w Holandii w zakresie technologii chemicznej.

 

Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Prawnych i Rozwoju w ogólnopolskiej firmie recyclingowej oraz w ramach własnej działalności doradczej – audytora środowiskowego i trenera.

Ceniony ekspert z zakresu ochrony środowiska, w szczególności prawa ochrony środowiska, procesu inwestycyjnego, gospodarki odpadami i opakowaniami, emisji zanieczyszczeń do powietrza oraz ISO 14001 i EMAS. Praktyk o bogatym doświadczeniu zgromadzonym podczas pracy na rzecz znaczących podmiotów sektora prywatnego (Orlen S.A., TÜV Rheinland, WYG Consulting) oraz jednostek sektora publicznego (UM Stołecznego Warszawy, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Komendy Głównej Policji, Agencji Mienia Wojskowego). Ekspert PARP w zakresie CSR. Autor opracowań i ekspertyz.