Jesteś tutaj:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 32 645 00 16

Nowości

URUCHOMILIŚMY PIERWSZĄ NOWOCZESNĄ PRALNIĘ SAMOOBSŁUGOWĄ SPEED QUEEN W POLSCE

IMG_8976 (Copy)

Firma SOVRANA jest oficjalnym dystrybutorem i opiekunem projektu SPEED QUEEN w Polsce.
Od 17 lat uruchamiamy pralnie chemiczne, pralnie komercyjne wszelkich rozmiarów, a od lipca 2015 roku wprowadzamy zupełnie nowy projekt, jedynej na świecie, globalnej sieci pralni samoobsługowych SPEED QUEEN.

14 stycznia 2016 roku SOVRANA POLSKA, wspólnie ze Speed Queen, najbardziej rozpoznawalną na świecie marką w sektorze pralni samoobsługowych, otworzyła pierwszą w Polsce pralnię samoobsługową, w ramach nowej koncepcji inwestycyjnej.

Oznacza to kontynuację ambitnego programu Speed Queen, zakładającego otwarcie 1500 tego typu pralni samoobsługowych w całej Europie, tworząc  z inwestorami projekty oparte na stabilnym, zyskownym i elastycznym modelu biznesowym, który stwarza sektor pralni samoobsługowych.

Pierwsza pralnia, zlokalizowana jest na Warszawskim Ursynowie, przy ulicy Wilhelma Konrada Roentgena 46/13. Pralnia wyposażona jest łącznie w 11 pralek i suszarek marki Speed Queen, które charakteryzuje najwyższa jakość i niezawodność w branży pralni samoobsługowych. Urządzenia te dostosowują pranie i suszenie do wszystkich rodzajów garderoby i bielizny, od spodni i koszul, po zasłony i kołdry.

Pralnia ta, podobnie jak wszystkie inne pralnie sygnowane logo Speed Queen, zaprojektowana jest w sposób niezwykle schludny, przestronny i nowoczesny, stanowiąc część najnowocześniejszych udogodnień. Ta szczególna pralnia oferuje swoim klientom dostęp do Wi-Fi, telewizję, strefę odpoczynku oraz parking.

Niezależnie czy odwiedzą Państwo pralnie sieci Speed Queen w Paryżu, Berlinie czy Warszawie, każda z nich wygląda niemal identycznie, jest zaprojektowana i wykonana w niezwykle estetyczny i profesjonalny sposób.

Pralnia Speed Queen nie wymaga żadnych opłat licencyjnych, natomiast właściciel przez cały czas funkcjonowania pralni otrzymuje silne wsparcie marketingowe, zarówno z centrali SPEED QUEEN jak również od lokalnego dystrybutora.

Lokalizacja jest tutaj również bardzo ważna. Stawiamy na ruchliwe  ulice w centrach miast w pobliżu innych sklepów, lokali usługowo-handlowych, restauracji. Mile widziane jest sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych i apartamentowców.  Lokalizacja powinna być łatwo dostępna dla wszystkich osób przebywających w mieście.

Klientami pralni są nie tylko studenci i turyści, a przede wszystkim osoby posiadające małe mieszkania, gdzie problemem jest suszenie a nie samo pranie, osoby chcące wyprać obszerne artykuły, takie jak narzuty, koce, kołdry itp., osoby samotnie mieszkające lub te, których nie stać na zakup nowej czy naprawę starej pralki, rodziny wielodzietne, gdzie ilości prania są bardzo duże i wymuszają częste uruchomianie kilku cykli prania w domu, podczas gdy w pralni możemy tą usługę wykonać w jednym cyklu, w dużej pralnicy o ładowności np. 14 kg.

Kolejnym argumentem dla pralni samoobsługowych jest zmiana pokoleniowa i mentalna, która dokonuje się w naszym kraju. Polska w coraz większym stopniu upodabnia się do krajów Europy Zachodniej, gdzie pralnie samoobsługowe są powszechnie znane.

ZALETY PRANIA W PRALNI SPEED QUEEN
1.    Suszenie
Wysuszenie prania w pralni Speed Queen pozwala zaoszczędzić przestrzeń w domu i w krótkim czasie otrzymać świeże, suche pranie, zwłaszcza w okresie jesiennym i zimowym.
2.    Ilość
Standardowa ładowność domowej pralki to ok. 5 kg. W pralkach Speed Queen istnieje możliwość wyprania większej ilości asortymentu w jednym czasie. Pralki o ładowności do 14 kg oferują wszystko czego potrzebujemy. Oszczędność przestrzeni w domu, pranie wykonanie w ciągu 70 minut (30 minut prania, 40 minut ekologicznego suszenia).
3.    Duże artykuły (koce, pościel itp.)
Możliwość wyprania dużych artykułów, takich jak koce, pościel itp., które trudno wyprać w domowych pralkach. Pralki o dużej ładowności do 14 kg pozwolą w wygodny sposób zrobić takie pranie.
4.    Czas
Pralka samoobsługowa Speed Queen potrzebuje tylko 30 minut na pranie. Duża ładowność i duża liczba pralek pozwolą zrobić całe pranie w krótkim czasie, oszczędzając cenny czas.
5.    Przestrzeń
Możliwość wykorzystania własnej przestrzeni domowej na inne cele. Brak konieczności montowania pralki i suszarki we własnym domu – Speed Queen będzie Państwa pralnią.
6.    Cena
Oszczędność pieniędzy z pralnią Speed Queen. Koszty prania i suszenia w pralni samoobsługowej są znacznie niższe, ponieważ pozwalają zaoszczędzić również zużycie wody i prądu we własnym domu.