Jesteś tutaj:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

+48 32 645 00 16
Powrót do listy

Nowe Centrum Pralnicze

W listopadzie br. uruchomiliśmy w Olkuszu nowoczesne Centrum Pralnicze, w którego skład wchodzą 3 niezależne pralnie:
– pralnia samoobsługowa Speed Queen
– pralnia dla klientów indywidualnych Soft Wash
– pralnia przemysłowa

Jednym z najważniejszych atutów naszej pralni samoobsługowej jest to, że możecie Państwo z niej korzystać codziennie w godzinach 6:00–22:00, również w niedziele i święta.
W pralni do Państwa dyspozycji znajdują się: dwie pralki o ładowności 8 kg, dwie o ładowności 15 kg i jedna – 20 kg, co pozwala zrobić jedno pranie dla całej rodziny lub wyprać bardzo duże rzeczy, takie jak koce, narzuty czy kołdry, które nie mieszczą się w pralkach domowych. Większość programów prania posiada automatyczny i precyzyjny system dozowania detergentów o bardzo wysokiej jakości, niedostępnych w sprzedaży komercyjnej. Bez wątpienia ogromną zaletą naszej pralni samoobsługowej jest również to, że jest ona wyposażona w cztery suszarki – każda o ładowności 15 kg, co zapewnia garderobie dużo przestrzeni do delikatnego i skutecznego cyklu suszenia. Cały proces trwa 15 minut, a w przypadku dużej garderoby – 30 minut. W sumie cały proces prania i suszenia zajmuje około godziny!

Pralnia SOFT WASH
Pralnię SoftWash zaprojektowano w niezwykle elegancki sposób, tak że na pierwszy rzut oka przypomina ona bardziej ekskluzywny butik niż pralnię. W tej pralni stawiamy na ekologię! Nie spotkacie się Państwo tutaj z nieprzyjemnym zapachem rozpuszczalnika powszechnie stosowanego w pralniach chemicznych, ponieważ używamy ekologicznej technologii czyszczenia SoftWash Wet Cleaning.
System, który używa wody i profesjonalnych detergentów, z powodzeniem pozwala wyprać rzeczy przeznaczone wyłącznie do prania chemicznego, takie jak garnitury oraz garderoba z wełny i jedwabiu. Specjalistyczne środki i odpowiednie prasowanie na manekinie prasowalniczym zapewniają wspaniałe efekty, bardzo przyjemny, długo utrzymujący się zapach garderoby i najwyższą jakość prasowania.
Nasz doświadczony personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje, aby świadczone dla Państwa usługi były na jak najwyższym poziomie. Przynosząc do nas swoją odzież, możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz bez obaw powierzyć nam swoją ulubioną, często drogą i ekskluzywną garderobę.

Pralnia przemysłowa
Pralnia przemysłowa jest przeznaczona do prania asortymentu z hoteli, restauracji, zakładów pracy, instytucji publicznych itp. Znajdują się tam przemysłowe urządzenia o dużo większych ładownościach niż te w tradycyjnych pralniach. Do dyspozycji mamy kilka pralnic, kilka suszarek przemysłowych oraz duży i wydajny magiel. Automatyczny system dozowania środków chemicznych renomowanej firmy Christeyns pozwala na precyzyjne dozowanie detergentów, a dostępne programy są dostosowane do każdego rodzaju asortymentu, w tym do bardzo trudnych zabrudzeń.
Posiadamy własne samochody dostawcze, dzięki czemu zapewniamy szybki i cykliczny transport prania do klientów.

Serdecznie zapraszamy

Live Chat Software