Kontakt

SOVRANA POLSKA SP. J.
ul. Przemysłowa 3
32-300 Olkusz
NIP: 637-18-18-519

Zarząd:

180x240

Rafał Kaim
Prezes Zarządu

e-mail: rafal.kaim@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 27,
tel. 604 209 951

Prezes Zarządu, opieka nad strategią rozwoju firmy,
przygotowywanie projektów technicznych

180x240

Marcin Szastak
Prezes Zarządu

e-mail: marcin.szastak@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 26
tel. 604 209 952

Prezes Zarządu, opieka nad strategią rozwoju
i marketingu firmy

Sekretariat:

180x240

Sekretariat

e-mail: office@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16

Dział handlowy:

180x240

Zbigniew Gęgotek
Specjalista ds. handlowych

e-mail: zbigniew.gegotek@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 23,
tel. 606 411 100

180x240

Sylwia Tyl
Doradca ds. handlowych

e-mail: sylwia.tyl@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 24,
tel. 882 088 872

180x240

Magdalena Czerwińska
Doradca ds. handlowych

e-mail: magdalena.czerwinska@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 28
tel. 604 261 053

180x240

Agnieszka Cebo
Doradca ds. handlowych

e-mail: agnieszka.cebo@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 22
tel. 668 003 200

180x240

Szymon Mentlewicz
Doradca ds. handlowych

e-mail: szymon.mentlewicz@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 40
tel. 602 596 400

180x240

Monika Łaskawiec
Przedstawiciel handlowy

e-mail: monika.laskawiec@sovrana.com.pl
tel. 606 815 087

Technologia prania

180x240

Artur Barczyk
Kierownik projektu - Technologia pralnictwa

e-mail: artur.barczyk@sovrana.com.pl
tel. 668 485 088

180x240

Mateusz Fiuk
Technolog ds. Pralnictwa

e-mail: mateusz.fiuk@sovrana.com.pl
tel. 668 487 088

Szkolenia i marketing

180x240

Karolina Filipska
Specjalista ds. marketingu

e-mail: karolina.filipska@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16,
tel. 604 261 032

180x240

Magdalena Strzębicka
Specjalista ds. szkoleń i marketingu

e-mail: magdalena.strzebicka@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 40
tel. 664 487 909

Finanse i zakupy:

180x240

Anna Tochowicz
Dział finansowy

e-mail: anna.tochowicz@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 34
tel. 795 546 113

180x240

Agnieszka Kuzon
Dział zakupów

e-mail: agnieszka.kuzon@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 33
tel. 882 088 871

Logistyka i transport :

180x240

Zbigniew Stanisławski
Kierownik działu logistyki i transportu

e-mail: zbigniew.stanislawski@sovrana.com.pl
e-mail: magazyn@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 31

Serwis:

180x240

Tomasz Maj
Kierownik serwisu

e-mail: tomasz.maj@sovrana.com.pl
e-mail: serwis@sovrana.com.pl
tel. 32 645 00 16 w. 25
tel. 604 214 500

180x240

Piotr Gębala
Koordynator serwisu

e-mail: piotr.gebala@sovrana.com.pl
e-mail: serwis@sovrana.com.pl
tel. 518 186 680

180x240

Michał Olszowik
Technik serwisu

e-mail: michal.olszowik@sovrana.com.pl
tel. 606 655 509

Live Chat Software